Przed sesją

Staram się, by moje sesje były wyjątkowe. Każdą sesję traktuję indywidualnie, staram się przed sesją spotkać i zapoznać danymi osobami, porozmawiać o oczekiwaniach, umówić lokalizację, czas oraz stylizację pasującą do całej reszty. Sesję traktuję jak dobrą zabawę w zdjęciach, najbardziej stawiam na PIĘKNO, EMOCJĘ I KOLOR.

Najczęstsze Pytania i Odpowiedzi przed sesją.

W jakich godzinach można umówić się na sesję?

Czas sesji zależy w głównej mierze od rodzaju sesji. Sesje studyjne najlepiej umawiać w godzinach przedpołudniowych – od 10:00 do 14:00. Dla sesji w plenerze najlepszą porą są 2-3 godziny przed zachodem słońca. Staram się umawiać sesje właśnie w takich godzinach, jednak wszystko zależy od pogody, lokalizacji oraz chociażby rytmu dnia Waszego dziecka dlatego standardowy przedział godzinowy to 8.00-19.00.
Sesję dziecięce najlepiej umówić o takiej porze, kiedy dziecko jest najedzone i wyspane – a więc w przypadku młodszych dzieci min. 2-3 godziny przed drzemką lub tuż po drzemce, w porze największej aktywności i dobrego humorku.

Jakie warunki pogodowe uniemożliwiają wykonanie sesji plenerowych?

Deszcz i zimny, silny wiatr. Wtedy sesję przekładamy lub wykonujemy sesję studyjną.

Jak długo trwa sesja?

Standardowe sesje dziecięce, rodzinne, ciążowe trwają ok. 1-2 godziny.

Gdzie wykonuje sesje ?

Sesje wykonuję na terenie całego Roztocza, najczęściej okolice Tomaszowa Lubelskiego, Zamościa, Suśca, Józefowa, Krasnobrodu oraz Biłgoraja.

Co założyć na sesję?

Bardzo ważnym elementem jest ubiór który musi być wygodny ale i spójny. Do wszystkich sesji podchodzę indywidualnie i wspólnie ustalamy garderobę przed sesją. To co mnie cechuje spośród innych fotografów to to, że posiadam bardzo bogatą garderobę ubiorów sesyjnych, ubieram całe rodziny, kobiety, kobiety w ciąży oraz dzieci. Oczywiście, możecie przyjść też w swoich ubraniach 😉

Kiedy zobaczę zdjęcia z sesji?

Sesja gotowa jest do obejrzenia (bez obróbki) w ciągu 1-2 dni wtedy otrzymujecie ode mnie e-mail i hasło do internetowej galerii ze zdjęciami po wstępnej selekcji ze znakiem wodnym. Teraz Waszym zadaniem jest wybór i zaznaczenie zdjęć, które Ci się najbardziej podobają i chcesz, aby to właśnie je obrobić – zawsze możecie zainwestować w więcej ujęć, niż przewiduje pakiet (dodatkowe ujęcie kosztuje 40zł/szt. wraz z odbitką 15x23 cm).

Kiedy otrzymam swoje gotowe produkty?

Odbitki, płytę i dodatkowe produkty otrzymacie w ciągu około dwóch tygodni od momentu dokonania wyboru ujęć i dodatkowych produktów. Kiedy wszystko jest gotowe, otrzymujecie ode mnie maila z informacją i jednocześnie umawiamy termin odbioru.